Hakkımızda

Beşel Kalıp 1980 yılında sektörün pres, kalıp işlerini yapmak amacıyla piyasaya fason üretim ve yan sanayi adı altında %100 Türk sermayesi ile ZÜHTÜ BIYIK tarafından İzmir Çamdibi’nde 30m2 alana kurulan küçük bir atölyeydi.

1985-1986 yılları arasında piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda atölyeye yapılan yatırımlar, alınan makineler Beşel Kalıp‘ı 100m2 alana taşımıştır.

2000 yıllarında alınan CNC makine, telerezyon, dikişlem merkezleri, 150 tonluk presler, manuel ve cnc frezeler fabrikanın gelişmesine ve üretim kapasitesinin artmasını sağlamıştır.

2000 yılından bu yana Beşel Kalıp 1200m2 kapalı 4000m2 açık alanı ile %60’ı kalıp %40’ı bahçe el aletleri olmak üzere yeni yeri Kemalpaşa’da müşterilerine hizmet vermektedir.

Başta otomotiv olmak üzere , ziraat endüstrisine ve diğer özel kuruluşlarına hizmet vermektedir.

BEŞEL KALIP, kurulduğu günden itibaren KALIPCILIK VE SAÇ İŞLEME Sanayinin ihtiyacı olan üretimi Sanayi Sektöründe gelişmelere paralel olarak kendini sürekli yenilemiştir. Dinamik bir ruh ve sürekli bir heyecanla bölgemizde ve ulusal bazda kurumsal faaliyetlerini aksatmadan sürdürmektedir.

Kalite sağlamanın teknik bilgi ve deneyimle mümkün olacağını hiçbir zaman unutmayan şirketimiz, bölgesinin gözdesi olmaya, ulusal şirketler arasında saygın ve yükselen çizgisini korumaya her zaman devam edecektir…

‘’VİZYON’’

Vizyonumuz Türkiye’de bulunduğumuz sektör içinde bilinen en iyi firma olmak.

‘’MİSYON’’

Misyonumuz tarım el aletleri, metal kalıp, tel erezyon ve dik işlem işleri alanında müşterilerin ihtiyacını yine onların istekleri doğrultusunda gidermektir.

 

 

Comments are closed.